Beschrijving
Ortofon Cadenza Black MC Element
Heb je ooit gehoord van een cadenza? Het is als dat epische moment in een concert waar het orkest even pauzeert en de solist vrij spel krijgt. Of het nu geschreven of geïmproviseerd is, het is het indrukwekkende deel waar de solist alles uit de kast haalt en zijn vaardigheden laat zien. En net wanneer je denkt dat het niet beter kan, bam! Het orkest springt er weer in om het af te maken.
Stel je nu de Ortofon Cadenza Black voor als die sterke solist, die de show steelt met zijn geweldige groove, onberispelijke resolutie en opmerkelijke vermogen om diep in elke opname te duiken.
Nauwkeurigheid? Zeker weten. De Cadenza Black heeft een Nude Shibata-stylus met een boron cantilever, waardoor de stylus/cantilever combinatie superlicht blijft voor ultieme precisie. Plus, het heeft het WRD (Wide Range Damping) systeem, dezelfde technologie die wordt gebruikt in enkele van de beste cartridges van Ortofon, om ervoor te zorgen dat die hoge en lage frequenties onder controle blijven. En laten we de Ortofon Aucurum-draad niet vergeten – verguld koperdraad dat zo ongeveer het heilige graal is van spoeldraden.
En dan hebben we het nog niet gehad over de Cadenza-serie. Ortofon is niet alleen maar van hetzelfde oude. Nee, ze zijn er helemaal voor om grenzen te verleggen en zich voortdurend te ontwikkelen. Daarom hebben ze de Cadenza-serie bedacht – vijf stoere jongens elk met hun eigen unieke sonische vibe. En je raadt het al, de MC Cadenza Black is de crème de la crème, die niets anders dan pure, onvervalste groove, resolutie en inzicht in elke track levert.






